Reference

Šarapatka – Light Studio

V průběhu pravidelných návštěv s naším konzultantem panem Janem Neklem jsme postupně realizovali doporučené změny v oblasti řízení společnosti a obchodní a marketingové strategii. Díky konzultacím se nám podařilo získat nové klienty pro naši společnost a získat další spolupracovníky pro rozvoj naší firmy. Jeho konzultace můžeme vřele doporučit všem, kteří by rádi dali svým společnostem nový směr a novou energii na cestě k úspěchu.

Helena Šarapatková
Sales Manager

www.sarapatka.cz

BRF Trans s.r.o.

Spolupráce s Honzou Neklem mi pomáhá dotáhnout své obchodní projekty až do fáze realizace. Nápadů co dělat byla vždy spousta, ale až mentoringové sezení mi pomohly ujasnit si, co a jak přesně chci, určit si priority. Teď už mi naplno běží autoservis a pneuservis, díky nárůstu zákazníků brzy budu znovu rozšiřovat pracovní tým. Mohu doporučit mít na podnikatelské cestě business mentora, pak i ta zátěž se zdá být lehčí a víte, že do stanoveného cíle dorazíte.

Tomáš Brauner
Jednatel

www.brftrans.cz

Brand New s.r.o.

Honza Nekl nám velmi pomohl s rychlým rozvojem naší společnosti. Díky jeho radám jsme zvládli rozšířit náš tým o talentované kolegy, zefektivnit práci a zlepšit systém získávání nových zakázek. Honzu Nekla můžeme doporučit jako skvělou investici do podnikání.

Martin Fišer
Jednatel

www.brandnew.cz